Skutečně

sibiřský modřín

Vyrábíme terasové palubky, dřevěné podlahy a palubky obkladové.

+420 274 778 778
+420 602 772 682

ZANECHTE VZKAZ

Palubky z borovice a ze smrkuvyroba-sibirske-drevo-sro

Dřevo od pradávna sloužilo jako nádherný stavební materiál pro výrobu nejrozličnějších prvků, počínaje součástmi konstrukce domů a konče kuchyňským náčiním. Velmi široké použití našlo dřevo ve výrobě nábytku. Chtěli bychom nabídnout jeden z nejrozprostraněnějších druhů stromu, konkretně borovici. Soubor jedinečných fyzikálně chemických vlastností a konstrukční a estetické přednosti borovicového řeziva ho dělají velmi vhodným pro výrobu nábytku a prvků domácího interiéru.

Informace o nákupu:

  • Palubky jsou hoblované a jsou dodávané bez povrchové úpravy.
  • Šíře je uváděná včetně pera, a cena se rovněž počítá včetně pera.
  • Na Vaši žádost Vám rozbalíme jakékoli standardní balení, ze kterého si můžete sami vybrat ten nejlepší materiál. Za tuto službu si účtujeme + 15 % z ceny Vámi vybraného výrobku.

Dřevěné obklady do interiéru

Tloušťka 12,5 mm
Šířka 96 mm
Délka 3,9 m a 3,3 m
Druh dřeva Sibiřský smrk
Popis Palubka má pero drážku.Tatran má dlouhé pero. V balíkách je namíchaná Sibiřská borovice se Sibiřským smrkem – dle splněných norem ČSN. Nejvýhodnější nabídka za bezkonkurenční cenu. Skutečná kvalita A!
Kvalita Maloobchodní cena
A 149 Kč/m2 bez DPH

Decking borovice (Plotové dílce)

Tloušťka17 mm
Šířka90 mm/ 130 mm
Délka6 m
Druh dřevaSibiřská borovice
PopisPalubka hoblovaná. Je vhodná na plot.
KvalitaMaloobchodní cena
I-III199 169 Kč/m2 bez DPH

Podlahová prkna borovice

Tloušťka 26 mm
Šířka 107 mm
Délka 4 m
Druh dřeva Sibiřský borovice
Popis Selské prkno na pero a drážku. Výprodej posledních kusů.
Kvalita Maloobchodní cena
АB 274 Kč/m2 bez DPH

Srubové palubky dřevěné

Tloušťka20 mm
Šířka136 mm
Délka3 m
Druh dřevaSibiřský smrk
Popis

Palubka má pero a drážku.

Zaručujeme nejnižší ceny v ČR.

Kvalita Maloobchodní cena
Prima 229 Kč/m2 bez DPH

Obkladové a podlahové palubky interiérové

SLEVA

Tloušťka17 mm
Šířka90 mm
Délka6 m
Druh dřevaBorovice
PopisPrkna na pero-drážku.
KvalitaMaloobchodní cena
I-III199 149 Kč/m2 bez DPH

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Pokud objednávku vyzvedává řidič bez zákazníka (třetí strana), musí s sebou mít plnou moc k přebírání zboží dle kvality, rozměru a množství po podepsání předávacího protokolu řidičem následná reklamace dle výše uvedeních pojmu nebude uznaná.


Ke stažení:

(*) Uvedená cena je na neroztříděné palubky.

Na Vaši žádost Vám rozbalíme jakékoli standardní balení, ze kterého si můžete samy vybrat ten nejlepší materiál, avšak za toto zvýhodnění si účtujeme + 15 % z ceny na Vámi vybraný výrobek.

Dřevo do interiéru

Obklad místností vašeho domu dřevěným materiálem je účelným a stylovým řešením s dlouhou životností. Dnes je přírodní dřevo velmi oblíbené, hodí se jak do moderních, tak i do tradičních klasických interiérů. Tento materiál má celou řadu předností, které ho dělají prakticky nezměnitelným v různých oblastech. U naší společnosti Sibiřské dřevo s.r.o. si vždy můžete zakoupit vysoce kvalitní materiál na úpravu interiéru. Specializujeme se na výrobu palubek z borovice, sibiřského modřínu a sibiřského cedru. Naší největší konkurenční výhodou je dostupnost našich cen. Volejte na telefon + 602 772 682 a objednejte si, co potřebujete. Ze sortimentu naší společnosti je pro interiéry nejvíce žádané: sušená hoblovaná podlahová prkna ze sibiřského modřínu; obkladové palubky Tatran ze sibiřské borovice; cedrové palubky na obložení stěn a stropu; hoblovaná prkna z cedru pro výrobu nábytku; podlahové palubky z borovice. Vnitřní úpravy a výběr konkrétního druhu dřeva se odvíjí od vaší představy, vybraného druhu materiálu na konstrukci domu a návrhu úprav. Je potřeba si uvědomit, že palubky samotné pro kompletní vybavení interiéru nestačí. Mezi stěnu a obklad přijdou ještě další vrstvy různých izolačních materiálů.

Použití palubek v interiéru

Obložení stěn a stropu dřevem může být použito v jakémkoliv domě. Nejméně se obkládá v roubenkách, protože trámy samy o sobě vytváří stěny, které další úpravy nepotřebují. Nicméně pokud je potřeba vzhled stěn vylepšit, přichází na pomoc různé druhy výrobků. Klasickým řešením na stěny a strop jsou obkladové palubky Tatran nebo Klasik. Hoblovaná prkna mohou být ideálním řešením pro vaši podlahu. Vysoce kvalitní prkna ze sibiřského modřínu úspěšně vítězí nad laminátem nebo parketami nejenom z hlediska praktického, ale i estetického. Jedinečné odstíny dřeva sibiřského modřínu a jeho husté letokruhy mají svůj podíl na skutečnosti, že sibiřský modřín je jedním z nejžádanějších materiálů do interiéru. Modřínová prkna nemají z hlediska použití prakticky žádná omezení. Vzhledem k jejich vysokému obsahu přírodních pryskyřic je modřín odolný vůči vlhkosti, a pokud je podlaha správně položena, může být i v koupelně.