Skutečně

sibiřský modřín

Vyrábíme terasové palubky, dřevěné podlahy a palubky obkladové.

+420 274 778 778
+420 602 772 682

ZANECHTE VZKAZ

Naše společnost se zabývá prodejem (velkoobchod řezivo i maloobchod) stavebního a truhlářského řeziva ze skladu v Praze. Vždy máme pro vás připravené řezivo stavební a truhlařské řezivo s nejvíce používanými průřezy a přijímáme zakázky na řezivo podle vašich požadavků (rozměry a množství, které potřebujete).
Veškeré dřevěné fošny, které máme na skladě, je pečlivě roztříděné. Za kvalitu našich výrobků se můžeme zaručit, protože surovinu si opatřujeme sami a napřímo. Podstatná část těžby dřeva probíhá v zimních měsících v Krasnojarském kraji, což zaručuje ty nejlepší hodnoty hustoty a vlhkosti dřeva. Tím pádem i optimální vlastnosti suroviny a nakonec i výrobku.
Naši odborníci vám rádi poradí a pomohou vybrat správný druh řeziva a jeho kvalitu. Podle vlhkosti a dalších kritérií, které jsou důležité pro stavební řezivo a řezivo na krov. Zakázku dodáme včas, bez zpoždění, a nezávisle na její velikosti. Profesionální přeprava zajistí dodání zboží zákazníkům v Praze a Středočeském kraji přesně v dohodnutém termínu.

Specializujeme se na cello kamionovou přepravu dřevěných latí, dřevěných trámů, truhlářského řeziva atd. po České republice, Evropské unii, ale i na přepravu z Ruska.