Skutečně

sibiřský modřín

Vyrábíme terasové palubky, dřevěné podlahy a palubky obkladové.

+420 274 778 778
+420 602 772 682

ZANECHTE VZKAZ

Dubové fošny v omítaném stavu

Vážení zákazníci,

 

Hledáme firmy a podnikatele, kteří používají jako surovinu dubové dřevo. Naše společnost je připravena dodávat dubové řezivo jak omítané, tak i neomítané, v neomezeném objemu a s dodržením předem dohodnutých dodacích termínů. Vždy nás potěší, když můžeme navázat spolupráci s novými partnery. Zavolejte nám a my Vám nabídneme nejlepší podmínky.

Naše firma se v první řadě specializuje na výrobu řeziva z nejkvalitnějších surovin. Jsme vždy připraveni vyrobit pro vás omítané nebo neomítané fošny či prkna v kvalitě 0 a 1. Vzhledem k tomu, že se naše kritéria třídění mohou lišit od vašich, uveďte, prosím, do objednávky vaše požadavky na třídění. Je potřeba, aby byly také detailně popsány všechny přípustné vady. S výrobou řeziva začneme až po upřesnění a odsouhlasení norem třídění. Výroba se také může řídit normami EN.

!POZOR! Prosím vás vždycky ověřovat předem dostupnost suroviny k vyrobě Vámi vybraných výrobků, telefonicky nebo mailem.

S ohledem na výrazné zvýšení kurzu Eur, zobrazené ceny produktu jsou pouze orientační a nemusí přesně odrážet aktuálně nabízenou cenu. 
Prosím kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem pro aktuální ceny.

Ceník platný do 31.12.2020

Dubové fošny v omítaném stavu, ceník – kusový prodej

Dub bílý (Quercus alba)
Omítané dubové řezivo

Popis produktů: Samovaná dubová fošna . Vlhkost je 8-10%. Vybírat si dubové fošny můžete zdarma.

Tloušťka 50-60 mm
Šířka 100 – 210 mm
Délka 0,53 m – 2,28 m
Druh dřeva Dub bílý
Kvalita 0, 1, 2 (zákazník si může vybrat)
Cena Ceny najdete v ceníku dole

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

  • Pokud objednávku vyzvedává řidič bez zákazníka (třetí strana), musí s sebou mít plnou moc k přebírání zboží dle kvality, rozměru a množství po podepsání předávacího protokolu řidičem následná reklamace dle výše uvedeních pojmu nebude uznaná.
  • Pro zkráceni zakoupeného zboží je nutná osobní přítomnost zákazníka (nebo jeho zástupce na základě plné moci od zákazníka). Zkrácené zboží už nelze vrátit ani nelze reklamovat.
    • Při výrobě hoblovaných profilu na objednávku do 10ks Cena za 1ks zvyšuje na 50%, při výrobě do 20ks Cena se zvyšuje na 25%. Důvod zvýšení: Náklady na připravování stroje a prace s řezivem k výrobě je stejný jak pro výrobu 300ks, tak i pro výrobu 10ks. Z ohledem na hospodářské ztráty naše společnost musí zvýšit cenu na výrobu malého množství. Děkujeme za pochopení.

Našim zákazníkům nabízíme placené služby:

1). Na přání vám můžeme délku zkrátit na požadovaný přesný rozměr

2). Na čtyřstranné fréze provádíme hoblování prken

 

Zhotovíme jakékoliv rozměry dle individuální potřeby. Ukázky z prvních várek pro našeho partnera v Německu.