Skutečně

sibiřský modřín

Vyrábíme terasové palubky, dřevěné podlahy a palubky obkladové.

+420 274 778 778
+420 602 772 682

ZANECHTE VZKAZ

Rezervujeme terasova prkna modřín, palubky sibirsky modrin a další zboží ze sibiřského modřínu pouze po složení zálohy, minimálně 50 % z celkové částky. Rezervační poplatek se zaplatí hotově nebo bankovním převodem.

Zakoupíte-li si u nás pravidelný čtyřboký hranol, terasové prkno modřín, rhombus nebo jiný materiál a nemůžete si jej zrovna odvézt,  je možné ho v našem skladu bezplatně skladovat po dobu jednoho týdne.

Úhrada zboží na základě vystavené zálohové faktury.

Na základě vaší poptávky - telefonické nebo mailem, nebo objednávky vám vystavíme a zašleme zálohovou fakturu. Zboží, uvedené na faktuře, bude rezervováno po dobu 3 dnů. Po obdržení platby na náš firemní účet zařídíme buď nakládku, nebo dodání zboží na místo určení.

Skladování řeziva a palubek z materiálu sibiřský modřín.

Dřevo je poněkud „náladový“ stavební materiál, který při nesprávném skladování může přijít nejenom o svůj hezký vzhled, ale i o některé své mechanické vlastnosti až do té míry, že se stane nepoužitelným - jak na nosné konstrukce, tak i na obklady. Proto je tedy důležité přistupovat k otázce skladování materiálu na staveništi velmi zodpovědně.

Dřevěná odvětrávaná fasáda, terasa modřín nebo jiné dřevěné palubky musí být skladováno ve vodorovné poloze. Dřevo nemůžeme ukládat přímo na podlahu, a proto je nutný speciální podklad aby se vlhkost z podlahy nenatáhla do suchého dřeva. Mezi jednotlivými řadami proložení být nemusí, materiál může být kladen přímo na sebe bez uměle vytvořených mezer mezi jednotlivými kusy.