Skutečně

sibiřský modřín

Vyrábíme terasové palubky, dřevěné podlahy a palubky obkladové.

+420 274 778 778
+420 602 772 682

ZANECHTE VZKAZ

Dobrý den, Vážený návštěvníku,

vítáme Vás na stránkách společnosti Sibirske drevo s.r.o. – odborníka na výrobu a prodej podlah a hoblovaných výrobků ze sibiřských dřevin, především sibiřského modřínu a sibiřského cedru. Máme skladem v Praze podlahové krytiny: podlahové desky, modřínové palubky, masivní podlahová prkna, terasové podlahy a dřevěné fasády v různých profilech a ve velkém sortimentu.

Podlahova-krytina-podlaha-praha

Jsme jediná firma na českém trhu, která nabízí skutečně kvalitní palubky ze sibiřského modřínu za skutečně nízké ceny a se zárukou.

Volba materiálu pro vlastní dřevěnou terasu, podlahu, provětrávanou fasádu a interiér své chaty či RD je rozhodnutí, které člověk dělá zpravidla jednou za život. Rádi Vám poradíme s výběrem kvality a profilem prken na terasu, fasádu či podlahu, spočítáme množství podle Vašeho projektu, to vše zdarma.

Prkna Vám dovezeme přímo na Váš stavební objekt.

Je potřeba abyste se před nákupem seznámili s technickými normami klasifikace kvality podlahy na terasu, provětrávané fasády a dřevěné podlahy ze sibiřského modřínu, které se nacházejí na konci každé stránky.

Technické normy pro sibiřský modřín od
společnosti Sibiřské dřevo s.r.o. - PDF

Aktuální ceníky na dřevěné fošny, podlahové krytiny, terasové podlahy a další modřínové palubky