Skutečně

sibiřský modřín

Vyrábíme terasové palubky, dřevěné podlahy a palubky obkladové.

+420 274 778 778
+420 602 772 682

ZANECHTE VZKAZ

Dubové fošny

Hledáme firmy a podnikatele, kteří používají jako surovinu dubové dřevo. Naše společnost je připravena dodávat dubové řezivo jak omítané, tak i neomítané, v neomezeném objemu a s dodržením předem dohodnutých dodacích termínů. Vždy nás potěší, když můžeme navázat spolupráci s novými partnery. Zavolejte nám a my Vám nabídneme nejlepší podmínky.

Dubové fošny ceník

Naše firma se v první řadě specializuje na výrobu řeziva z nejkvalitnějších surovin. Jsme vždy připraveni vyrobit pro vás omítané nebo neomítané fošny či prkna v kvalitě 0 a 1. Vzhledem k tomu, že se naše kritéria třídění mohou lišit od vašich, uveďte, prosím, do objednávky vaše požadavky na třídění. Je potřeba, aby byly také detailně popsány všechny přípustné vady. S výrobou řeziva začneme až po upřesnění a odsouhlasení norem třídění. Výroba se také může řídit normami EN.

Dubové fošny prodej

Tloušťka32 mm
Šířka100 - 210 mm
Délka0,53 m - 2,28 m
Druh dřevaBíly dub
PopisSamovaná dubová fošna . Vlhkost je 10-12%. Vybírat si dubové fošny můžete zdarma.
KvalitaMaloobchodní cena
0-326 000 kč/m3 bez DPH

Ke stažení:

(*) Uvedená cena je na neroztříděné palubky.

Na Vaši žádost Vám rozbalíme jakékoli standardní balení, ze kterého si můžete samy vybrat ten nejlepší materiál, avšak za toto zvýhodnění si účtujeme + 15 % z ceny na Vámi vybraný výrobek.