logo
Skutečně sibiřský modřín
Vyrábíme terasové palubky dřevěné podlahy a palubky obkladové
+ 420 602 772 682

Dřevěné terasy

Třídění řeziva ze sibiřského modřinu u nás ve skladě v Praze, s ohledem na standardy kvality.

Třídění podlahové krytiny na terasu a fasádního obkladu Rhombus podle norem ČSN.

Kvalita a třídění dřevěné terasy, materiál – Sibiřský modřín:

Kvalita podlahy a dřevěne terasy závisí na počtu suků na běžném metru, poškozeních, která jsou způsobena hnilobou nebo škůdci, způsobu rozřezání, jak bylo místo, ze kterého daný kus pochází, daleko od paty kmene a od jádra, na vadách, které vznikly v průběhu růstu stromu, na tom, kde strom rostl aj. Kritérií je velmi mnoho. Ne vždy je ale nutné kupovat dřevo 1. jakosti, je dobré maximálně využít dřevo 2. jakosti všude tam, kde je to možné. Vždy je výhodnější pořídit si 2. kvalitu a použít na většinu stavebních prací právě takové řezivo. Za jeden z hlavních nedostatků 2. jakosti je považován „neuspokojivý“ vzhled; z hlediska fyzických a technických vlastností plně odpovídá všem požadavkům.
Je dobré si připomenout, že nejméně polovina všech stavebních konstrukcí nemusí vypadat ukázkově, je ale potřeba aby splňovaly nároky na pevnost, spolehlivost a dlouhou životnost.

Dřevěné podlahy na terasy

Sibiřský modřín patří ke střední cenové kategorii, můžete si ovšem být jisti, že dřevěné terasové podlahy z něj budou sloužit nejen Vám, ale i Vaším vnoučatům. Terasová prkna z masivu z těchto stromů jsou výjimečně pevná, vysoce odolná vůči opotřebení a velmi dobře snáší vlivy okolního prostředí. Například se o modřinové terasové prkno nezajímají početné „armády“ dřevokazného hmyzu a ani hlodavci.
Věříme, že teď už máte dostatek informací proč si vybrat palubky na terasy právě z modřínu sibiřského.
Terasa modřín je spolehlivá a pevná. Z těchto hledisek je nejvhodnějším materiálem sibiřský modřín nebo dub.
Vážení návštěvníci, rádi bychom Vás pozvali na náš kanál YouTube, kde budete mít možnost uvidět nejen výrobu a zpracování terasových prken, ale i naši práci celkově, naše prostředí ve kterém pracujeme, budete se moci seznámit se zajímavostmi a mnoho dalšího. Budeme se na Vás těšit.

https://www.youtube.com/channel/UCtzSzFP_KQxCszWA6nPUu4w


Sibirske drevo s.r.o. se často účastní mezinárodních veletrhů, zaměřených na výrobky ze dřeva. Na podzim roku 2015 se naše firma zúčastnila veletrhů v Rakousku a Německu. Na tomto videu se můžete podívat na náš stánek v Linzi, kde jsou vystavené venkovní obklady na dům, obklady na strop a terasová prkna ze sibiřského modřínu. Tato výstava se konala ve městě Linz (Rakousko) v areálu Design Linz.

Mezinárodní veletrhy profilovaných výrobku ze sibiřského modřínu

Vážení zákazníci, v roce 2015 se naše společnost zúčastnila dvou významných mezinárodních veletrhů dřevěných materiálů, které se konaly v Německu a Rakousku. Veškeré informace o výstavách můžete najít na webových stránkách organizátorů.
Níže jsou uvedené fotky našeho stánku se vzorky našich výrobků: venkovní obklady na zeď, obklad stropu, venkovní obklady na dům, dřevěný obklad schodiště ze sibiřského modřínu.
Sibirske drevo s.r.o. se často účastní mezinárodních veletrhů, zaměřených na výrobky ze dřeva. Jelikož je sídlo firmy v Praze, účastníme se především pražských veletrhů.
Na podzim roku 2015 se naše firma zúčastnila veletrhů v Rakousku a Německu.
Na tomto videu se můžete podívat na náš stánek, kde jsou vystavené venkovní obklady na dům, obklady na strop a terasová prkna ze sibiřského modřínu. Tato výstava se konala ve městě Linz (Rakousko) v areálu Design Linz.
Branchentag Holz 2015
Kolín nad Rýnem, Německo
03 – 04. Listopad 2015
www.branchentag.de
21. Messe Haus & Wohnen
Design Center Linz, Austria
20 - 22. Listopad 2015
www.messe-haus-und-wohnen.at