logo
Skutečně sibiřský modřín
Vyrábíme terasové palubky dřevěné podlahy a palubky obkladové
+ 420 602 772 682

Dřevěný masivní nábytek

Vážení zákazníci,

Naše společnost vyrábí na míru pravý dřevěný nábytek z masivu. Používáme pro výrobu nábytku skutečný sibiřský modřín, který dovážíme přímo ze Sibiře.
Na této stránce můžete vidět fotografie naší práce – dřevěných setů nábytku. Jestli byste měli zájem o podobnou práci, pošlete nám na mail nákresy nebo inspiraci a můžeme s Vámi zdokonalovat Vámi vysněný nábytek.

!POZOR! V naší vzorkovně si můžete prohlédnout hodně různých setů dřevěného stolního a zahradního nábytku, s různým designem, které máme k prodeji ihned a které Vám můžeme při nákupu naložit do auta.

Zahradní nábytek z masivu

Dřevěný nábytek z masívu

Trendem dnešní doby je zařídit si pod širým nebem obývací pokoj, který Vám poskytne pocit pohodlí i na venkovních částech Vašeho domu, chaty či chalupy. A k tomuto účelu Vám slouží stylový nábytek z masívu.
Zajisté bude ovlivněn počasím, teplotními výkyvy a jinými přírodními faktory, a proto musí byt nábytek kvalitní a odolný.

Venkovní nábytek ze sibiřského modřínu

Díky vynikající odolnosti materiálu bude křeslo, stůl, židle, lavice, jídelní sestava ze sibiřského modřínu sloužit nejen Vám, ale i Vašim dětem.
Dobrý dřevěný exteriérní nábytek vypadá díky svému přirozenému vzhledu materiálu pěkně na všech zahradách. Záleží pouze na Vás v jakém designu si nábytek ze sibiřského modřínu nebo dubu vyberete. Přitom jsme schopni nabízet dřevěný zahradní nábytek levně.

Jakákoliv dřevěná křesla, židle, lavice, stoly na zahradu prodáváme jak samostatně, tak i jako sestavy nábytku, takže si podle vlastních představ sestavíte sadu přesně“na míru” své zahradě. K již zakoupené sestavě nábytku si také můžete dokoupit libovolné prvky.

Jsme pevně přesvědčeni, že stylový kvalitní nábytek je prvkem, díky kterému se Vaše zahrada bude lišit od sousedních.

Nabízíme Vám možnost prohlídky našeho zahradního nábytku a dalšího sortimentu, který máte možnost vidět ve vzorkovně u naší provozovny.
Areál společnosti je otevřen od po-pá od 9:00 hod. do 17:45 hod.
Naši pracovníci Vám ochotně poradí a zodpoví Vaše dotazy. V případě Vašeho zájmu jsme schopni Vám do jednoho pracovního dne předložit nákres a přibližnou kalkulaci ceny.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ KUPUJÍCÍ!

Prosíme zákazníky, kteří již jedou za koupeným nábytkem, aby si vzali s sebou fólii, kartón a nejlépe již nepotřebný textil na obmotání zboží. Zboží prošlo povrchovými úpravami a mohlo by se při přepravě a vykládce poškodit.