logo
Skutečně sibiřský modřín
Vyrábíme terasové palubky dřevěné podlahy a palubky obkladové
+ 420 602 772 682

Podlahové prkno z dubu

Vážení zákazníci,
Přírodní, hřejivá a ekologická podlahová krytina s neopakovatelnou přirozenou krásou dřeva, to jsou beze sporu parketová prkna z modřínu. Sibiřský modřín působí blahodárně na lidské zdraví a díky moderním technologiím opracování dřeva jsou prkna rovná a mohou se pokládat těsně k sobě.
!POZOR! Prosím vás vždycky ověřovat předem dostupnost suroviny k vyrobě Vámi vybraných výrobků, telefonicky nebo mailem.
S ohledem na výrazné zvýšení kurzu Eur, zobrazené ceny produktu jsou pouze orientační a nemusí přesně odrážet aktuálně nabízenou cenu. 
Prosím kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem pro aktuální ceny.

Dřevěná podlaha z dubu na 4PD

Dřevěné masivní podlahy

Na podlahové krytiny byly vždy kladeny vysoké nároky: kromě požadované pevnosti a tvrdosti musí být podlahy také odolné vůči opotřebení, vlhkosti a dalším tekutinám. Všem těmto požadavkům vyhovují parketové podlahy z modřínu, které v sobě slučují řadu předností. Masivní parketová prkna jsou nejstarším stavebním materiálem, který se používal ještě dlouho předtím, než objevily ty současné. Parketová prkna jsou vyráběna z celistvých kusů modřínového dřeva, jehož struktura výborně odolává vlhku, a proto jsou velmi vhodná jako stavební materiál. Speciální opracování a vysušení na minimální obsah vlhkosti (8 – 10%) dodává dřevu další vynikající vlastnosti pro stavební účely.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ KUPUJÍCÍ!

Pokud objednávku vyzvedává řidič bez zákazníka (třetí strana), musí s sebou mít plnou moc k přebírání zboží dle kvality, rozměru a množství po podepsání předávacího protokolu řidičem následná reklamace dle výše uvedeních pojmu nebude uznaná.
Pro zkráceni zakoupeného zboží je nutná osobní přítomnost zákazníka (nebo jeho zástupce na základě plné moci od zákazníka). Zkrácené zboží už nelze vrátit ani nelze reklamovat.